Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.


FázaDátumČasDeňZápasVýsledok
Základná13. 09. 201217:00ŠTHK Nitra - HK Orange 207:1
Základná16. 09. 201218:00NEHK Orange 20 - HC'05 Banská Bystrica1:4
Základná18. 09. 201217:00UTHC'05 Banská Bystrica - MsHK DOXXbet Žilina4:3 PP
Základná18. 09. 201217:00UTHK Nitra - Dukla Trenčín6:3
Základná18. 09. 201217:00UTMHC Mountfield - ŠHK 37 Piešťany0:3
Základná18. 09. 201217:00UTHK 36 Skalica - HK Poprad3:7
Základná18. 09. 201218:00UTHC Košice - HKm Zvolen3:5
Základná19. 09. 201218:00STHK Orange 20 - MHC Mountfield2:3
Základná20. 09. 201217:00ŠTHK 36 Skalica - HK Orange 204:1
Základná21. 09. 201217:00PIMsHK DOXXbet Žilina - HKm Zvolen4:5 SN
Základná21. 09. 201217:00PIHK Poprad - HC Košice1:2
Základná21. 09. 201217:00PIHC'05 Banská Bystrica - HK Nitra2:4
Základná21. 09. 201217:30PIDukla Trenčín - MHC Mountfield3:5
Základná21. 09. 201218:00PIŠHK 37 Piešťany - HK 36 Skalica8:2
Základná23. 09. 201216:30NEHK Nitra - MsHK DOXXbet Žilina4:1
Základná23. 09. 201217:00NEMHC Mountfield - HC'05 Banská Bystrica0:4
Základná23. 09. 201217:00NEHK 36 Skalica - Dukla Trenčín5:2
Základná23. 09. 201217:00NEHC Košice - ŠHK 37 Piešťany9:5
Základná23. 09. 201217:00NEHKm Zvolen - HK Poprad4:1
Základná25. 09. 201217:00UTMsHK DOXXbet Žilina - HK Poprad4:3
Základná25. 09. 201217:00UTHC'05 Banská Bystrica - HK 36 Skalica1:2
Základná25. 09. 201217:00UTHK Nitra - MHC Mountfield5:4 PP
Základná25. 09. 201217:30UTDukla Trenčín - HC Košice1:2
Základná25. 09. 201218:00UTŠHK 37 Piešťany - HKm Zvolen3:4
Základná26. 09. 201216:00STHK Orange 20 - HC Košice1:6
Základná27. 09. 201218:00ŠTHK Orange 20 - HKm Zvolen2:3
Základná28. 09. 201217:00PIMHC Mountfield - MsHK DOXXbet Žilina2:1 SN
Základná28. 09. 201217:00PIHK 36 Skalica - HK Nitra8:7
Základná28. 09. 201217:00PIHC'05 Banská Bystrica - HC Košice4:3
Základná28. 09. 201217:00PIHKm Zvolen - Dukla Trenčín7:5
Základná28. 09. 201217:00PIHK Poprad - ŠHK 37 Piešťany3:2 PP
Základná30. 09. 201216:30NEHC'05 Banská Bystrica - HKm Zvolen1:2
Základná30. 09. 201217:00NEMsHK DOXXbet Žilina - ŠHK 37 Piešťany0:2
Základná30. 09. 201217:00NEDukla Trenčín - HK Poprad5:2
Základná30. 09. 201217:00NEHK Nitra - HC Košice4:5 SN
Základná30. 09. 201217:00NEMHC Mountfield - HK 36 Skalica3:1
Základná02. 10. 201217:00UTHK Poprad - HK Orange 206:3
Základná02. 10. 201218:00UTHC Košice - MHC Mountfield1:3
Základná04. 10. 201218:00ŠTHK Orange 20 - ŠHK 37 Piešťany3:4
Základná05. 10. 201217:00PIHK 36 Skalica - MsHK DOXXbet Žilina1:2
Základná05. 10. 201217:00PIHKm Zvolen - HK Nitra5:3
Základná05. 10. 201217:00PIHK Poprad - HC'05 Banská Bystrica8:0
Základná05. 10. 201218:00PIŠHK 37 Piešťany - Dukla Trenčín1:3
Základná07. 10. 201217:00NEMsHK DOXXbet Žilina - Dukla Trenčín0:3
Základná07. 10. 201217:00NEHC'05 Banská Bystrica - ŠHK 37 Piešťany2:5
Základná07. 10. 201217:00NEHK Nitra - HK Poprad5:1
Základná07. 10. 201217:00NEMHC Mountfield - HKm Zvolen1:3
Základná07. 10. 201217:00NEHK 36 Skalica - HC Košice3:6
Základná09. 10. 201217:00UTHKm Zvolen - HK 36 Skalica8:3
Základná09. 10. 201217:00UTHK Poprad - MHC Mountfield3:4
Základná09. 10. 201217:30UTDukla Trenčín - HC'05 Banská Bystrica3:4 PP
Základná09. 10. 201218:00UTHC Košice - MsHK DOXXbet Žilina5:0
Základná09. 10. 201218:00UTŠHK 37 Piešťany - HK Nitra3:2
Základná10. 10. 201218:00STHK Orange 20 - Dukla Trenčín1:5
Základná11. 10. 201218:00ŠTHK Orange 20 - MsHK DOXXbet Žilina2:9
Základná12. 10. 201217:00PIHC'05 Banská Bystrica - MsHK DOXXbet Žilina4:3
Základná12. 10. 201217:00PIHK Poprad - HK 36 Skalica3:2 PP
Základná12. 10. 201217:30PIDukla Trenčín - HK Nitra4:3 SN
Základná12. 10. 201218:00PIŠHK 37 Piešťany - MHC Mountfield2:3 SN
Základná14. 10. 201216:30NEMHC Mountfield - Dukla Trenčín4:3
Základná14. 10. 201217:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HKm Zvolen3:5
Základná14. 10. 201217:00NEHK 36 Skalica - ŠHK 37 Piešťany3:2 SN
Základná14. 10. 201217:00NEHK Nitra - HC'05 Banská Bystrica4:2
Základná16. 10. 201217:00UTHC'05 Banská Bystrica - HK Orange 204:2
Základná18. 10. 201218:00ŠTHK Orange 20 - HK Nitra2:1
Základná19. 10. 201217:00PIMsHK DOXXbet Žilina - HK Nitra2:3 SN
Základná19. 10. 201217:00PIHC'05 Banská Bystrica - MHC Mountfield3:2
Základná19. 10. 201217:00PIHK Poprad - HKm Zvolen2:3
Základná19. 10. 201217:30PIDukla Trenčín - HK 36 Skalica4:2
Základná19. 10. 201218:00PIŠHK 37 Piešťany - HC Košice2:3 SN
Základná21. 10. 201216:30NEHK Poprad - MsHK DOXXbet Žilina5:1
Základná21. 10. 201217:00NEHKm Zvolen - ŠHK 37 Piešťany2:3 SN
Základná21. 10. 201217:00NEHC Košice - Dukla Trenčín2:3 SN
Základná21. 10. 201217:00NEHK 36 Skalica - HC'05 Banská Bystrica5:2
Základná21. 10. 201217:00NEMHC Mountfield - HK Nitra1:5
Základná23. 10. 201217:00UTMHC Mountfield - HK Orange 201:2
Základná23. 10. 201218:00UTHC Košice - HKm Zvolen0:4
Základná25. 10. 201218:00ŠTHK Orange 20 - HK 36 Skalica3:5
Základná26. 10. 201217:00PIMsHK DOXXbet Žilina - MHC Mountfield3:2
Základná26. 10. 201217:00PIHK Nitra - HK 36 Skalica3:1
Základná26. 10. 201217:30PIDukla Trenčín - HKm Zvolen4:3 PP
Základná26. 10. 201218:00PIHC Košice - HC'05 Banská Bystrica4:0
Základná26. 10. 201218:00PIŠHK 37 Piešťany - HK Poprad4:1
Základná28. 10. 201216:30NEHKm Zvolen - HC'05 Banská Bystrica4:2
Základná28. 10. 201217:00NEHK Poprad - Dukla Trenčín3:2
Základná28. 10. 201217:00NEHC Košice - HK Nitra1:2
Základná28. 10. 201217:00NEHK 36 Skalica - MHC Mountfield4:2
Základná28. 10. 201218:00NEŠHK 37 Piešťany - MsHK DOXXbet Žilina3:0
Základná30. 10. 201217:00UTMsHK DOXXbet Žilina - HK 36 Skalica2:4
Základná30. 10. 201217:00UTMHC Mountfield - HC Košice1:7
Základná30. 10. 201217:00UTHK Nitra - HKm Zvolen1:5
Základná30. 10. 201217:00UTHC'05 Banská Bystrica - HK Poprad3:4
Základná30. 10. 201217:30UTDukla Trenčín - ŠHK 37 Piešťany1:2
Základná01. 11. 201217:00ŠTHC Košice - HK Orange 209:0
Základná02. 11. 201217:00PIHK Poprad - HK Nitra1:2
Základná02. 11. 201217:30PIDukla Trenčín - MsHK DOXXbet Žilina5:3
Základná02. 11. 201218:00PIHKm Zvolen - MHC Mountfield4:1
Základná02. 11. 201218:00PIŠHK 37 Piešťany - HC'05 Banská Bystrica2:3 SN
Základná02. 11. 201218:00PIHC Košice - HK 36 Skalica4:3
Základná04. 11. 201216:30NEMsHK DOXXbet Žilina - HC Košice2:0
Základná04. 11. 201217:00NEHK 36 Skalica - HKm Zvolen7:6
Základná04. 11. 201217:00NEMHC Mountfield - HK Poprad1:4
Základná04. 11. 201217:00NEHK Nitra - ŠHK 37 Piešťany0:1
Základná04. 11. 201217:00NEHC'05 Banská Bystrica - Dukla Trenčín4:2
Základná06. 11. 201218:00UTHC Košice - HK Poprad2:3
Základná14. 11. 201217:00STHK 36 Skalica - HK Poprad0:5
Základná14. 11. 201217:00STMsHK DOXXbet Žilina - HC'05 Banská Bystrica4:5
Základná14. 11. 201217:00STMHC Mountfield - ŠHK 37 Piešťany3:2 SN
Základná14. 11. 201218:00STHKm Zvolen - HC Košice5:2
Základná14. 11. 201218:00STHK Nitra - Dukla Trenčín3:1
Základná15. 11. 201218:00ŠTHKm Zvolen - HK Orange 204:2
Základná16. 11. 201217:00PIHK Poprad - HC Košice3:4
Základná16. 11. 201217:30PIDukla Trenčín - MHC Mountfield3:4 SN
Základná16. 11. 201218:00PIHKm Zvolen - MsHK DOXXbet Žilina5:3
Základná16. 11. 201218:00PIŠHK 37 Piešťany - HK 36 Skalica2:1
Základná16. 11. 201218:30PIHC'05 Banská Bystrica - HK Nitra3:4 SN
Základná18. 11. 201216:30NEHC Košice - ŠHK 37 Piešťany3:1
Základná18. 11. 201217:00NEHK Nitra - MsHK DOXXbet Žilina4:3
Základná18. 11. 201217:00NEMHC Mountfield - HC'05 Banská Bystrica7:1
Základná18. 11. 201217:00NEHK 36 Skalica - Dukla Trenčín4:5 SN
Základná18. 11. 201217:00NEHKm Zvolen - HK Poprad7:3
Základná20. 11. 201217:00UTMsHK DOXXbet Žilina - HK Poprad7:5
Základná20. 11. 201217:00UTHK Nitra - MHC Mountfield2:0
Základná20. 11. 201218:00UTHC'05 Banská Bystrica - HK 36 Skalica5:2
Základná20. 11. 201218:00UTŠHK 37 Piešťany - HKm Zvolen0:3
Základná20. 11. 201218:00UTHC Košice - Dukla Trenčín3:2
Základná22. 11. 201218:00ŠTHK Orange 20 - HK Poprad2:3
Základná23. 11. 201217:00PIMHC Mountfield - MsHK DOXXbet Žilina2:4
Základná23. 11. 201217:00PIHK 36 Skalica - HK Nitra6:5
Základná23. 11. 201217:00PIHK Poprad - ŠHK 37 Piešťany1:2 SN
Základná23. 11. 201218:00PIHKm Zvolen - Dukla Trenčín2:0
Základná23. 11. 201219:30PIHC'05 Banská Bystrica - HC Košice3:2
Základná25. 11. 201217:00NEMsHK DOXXbet Žilina - ŠHK 37 Piešťany2:5
Základná25. 11. 201217:00NEDukla Trenčín - HK Poprad2:3 SN
Základná25. 11. 201217:00NEHC'05 Banská Bystrica - HKm Zvolen2:3
Základná25. 11. 201217:00NEHK Nitra - HC Košice2:0
Základná25. 11. 201217:00NEMHC Mountfield - HK 36 Skalica1:5
Základná27. 11. 201217:00UTHK 36 Skalica - MsHK DOXXbet Žilina6:3
Základná27. 11. 201217:00UTHK Poprad - HC'05 Banská Bystrica5:6 SN
Základná27. 11. 201218:00UTHKm Zvolen - HK Nitra1:2
Základná27. 11. 201218:00UTHC Košice - MHC Mountfield9:0
Základná27. 11. 201218:00UTŠHK 37 Piešťany - Dukla Trenčín1:2
Základná29. 11. 201218:00ŠTŠHK 37 Piešťany - HK Orange 202:1
Základná30. 11. 201217:00PIMsHK DOXXbet Žilina - Dukla Trenčín4:3 PP
Základná30. 11. 201217:00PIHC'05 Banská Bystrica - ŠHK 37 Piešťany1:0
Základná30. 11. 201217:00PIHK Nitra - HK Poprad2:1 SN
Základná30. 11. 201217:00PIMHC Mountfield - HKm Zvolen4:5 PP
Základná30. 11. 201217:00PIHK 36 Skalica - HC Košice4:3 PP
Základná02. 12. 201216:30NEHKm Zvolen - HK 36 Skalica6:4
Základná02. 12. 201217:00NEHC Košice - MsHK DOXXbet Žilina5:2
Základná02. 12. 201217:00NEHK Poprad - MHC Mountfield5:2
Základná02. 12. 201217:00NEDukla Trenčín - HC'05 Banská Bystrica4:2
Základná02. 12. 201218:00NEŠHK 37 Piešťany - HK Nitra3:4 SN
Základná04. 12. 201217:00UTDukla Trenčín - HK Orange 205:2
Základná06. 12. 201217:00ŠTMsHK DOXXbet Žilina - HK Orange 203:1
Základná07. 12. 201217:00PIHC'05 Banská Bystrica - MsHK DOXXbet Žilina3:1
Základná07. 12. 201217:00PIHK Poprad - HK 36 Skalica4:8
Základná07. 12. 201217:30PIDukla Trenčín - HK Nitra2:1
Základná07. 12. 201218:00PIHC Košice - HKm Zvolen7:4
Základná07. 12. 201218:00PIŠHK 37 Piešťany - MHC Mountfield2:4
Základná09. 12. 201216:30NEHC'05 Banská Bystrica - HK Nitra2:1
Základná09. 12. 201217:00NEHKm Zvolen - MsHK DOXXbet Žilina1:2
Základná09. 12. 201217:00NEHK Poprad - HC Košice4:5
Základná09. 12. 201217:00NEHK 36 Skalica - ŠHK 37 Piešťany4:5
Základná09. 12. 201217:00NEMHC Mountfield - Dukla Trenčín6:3
Základná16. 12. 201217:00NEHK Nitra - HC'05 Banská Bystrica5:3
Základná19. 12. 201217:00STMsHK DOXXbet Žilina - HK Nitra2:3 SN
Základná19. 12. 201217:00STHC'05 Banská Bystrica - MHC Mountfield3:1
Základná19. 12. 201217:00STHK Poprad - HKm Zvolen0:4
Základná19. 12. 201217:30STDukla Trenčín - HK 36 Skalica4:3
Základná19. 12. 201218:00STŠHK 37 Piešťany - HC Košice2:0
Základná21. 12. 201217:00PIHK Poprad - MsHK DOXXbet Žilina4:3
Základná21. 12. 201217:00PIHKm Zvolen - ŠHK 37 Piešťany3:2 PP
Základná21. 12. 201217:00PIHK 36 Skalica - HC'05 Banská Bystrica5:1
Základná21. 12. 201217:00PIMHC Mountfield - HK Nitra3:6
Základná21. 12. 201217:30PIDukla Trenčín - HC Košice3:9
Základná28. 12. 201217:00PIMsHK DOXXbet Žilina - MHC Mountfield6:5
Základná28. 12. 201217:00PIHK Nitra - HK 36 Skalica1:4
Základná28. 12. 201217:30PIDukla Trenčín - HKm Zvolen2:1
Základná28. 12. 201218:00PIHC Košice - HC'05 Banská Bystrica4:3 SN
Základná28. 12. 201218:00PIŠHK 37 Piešťany - HK Poprad2:0
Základná30. 12. 201216:30NEHC Košice - HK Nitra5:2
Základná30. 12. 201217:00NEHK Poprad - Dukla Trenčín4:0
Základná30. 12. 201217:00NEHKm Zvolen - HC'05 Banská Bystrica4:2
Základná30. 12. 201217:00NEHK 36 Skalica - MHC Mountfield7:1
Základná30. 12. 201218:00NEŠHK 37 Piešťany - MsHK DOXXbet Žilina5:3
Základná04. 01. 201317:00PIMsHK DOXXbet Žilina - HK 36 Skalica3:5
Základná04. 01. 201317:00PIMHC Mountfield - HC Košice2:4
Základná04. 01. 201317:00PIHK Nitra - HKm Zvolen5:3
Základná04. 01. 201317:00PIHC'05 Banská Bystrica - HK Poprad2:6
Základná04. 01. 201317:30PIDukla Trenčín - ŠHK 37 Piešťany3:2 PP
Základná06. 01. 201317:00NEDukla Trenčín - MsHK DOXXbet Žilina2:1
Základná06. 01. 201317:00NEHK Poprad - HK Nitra4:5 SN
Základná06. 01. 201317:00NEHKm Zvolen - MHC Mountfield5:1
Základná06. 01. 201317:00NEHC Košice - HK 36 Skalica5:3
Základná06. 01. 201318:00NEŠHK 37 Piešťany - HC'05 Banská Bystrica3:2 SN
Základná08. 01. 201317:00UTMsHK DOXXbet Žilina - HC Košice4:2
Základná08. 01. 201317:00UTHK 36 Skalica - HKm Zvolen4:2
Základná08. 01. 201317:00UTMHC Mountfield - HK Poprad0:6
Základná08. 01. 201317:00UTHC'05 Banská Bystrica - Dukla Trenčín6:4
Základná08. 01. 201318:00UTHK Nitra - ŠHK 37 Piešťany5:2
Základná11. 01. 201317:00PIMsHK DOXXbet Žilina - HC'05 Banská Bystrica6:1
Základná11. 01. 201317:00PIHK Nitra - Dukla Trenčín1:0 SN
Základná11. 01. 201317:00PIMHC Mountfield - ŠHK 37 Piešťany1:2
Základná11. 01. 201317:00PIHK 36 Skalica - HK Poprad7:2
Základná11. 01. 201318:00PIHKm Zvolen - HC Košice4:3 SN
Základná13. 01. 201317:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HKm Zvolen1:2 SN
Základná13. 01. 201317:00NEHC Košice - HK Poprad4:1
Základná13. 01. 201317:00NEDukla Trenčín - MHC Mountfield3:1
Základná13. 01. 201318:00NEŠHK 37 Piešťany - HK 36 Skalica2:0
Základná18. 01. 201317:00PIHK Nitra - MsHK DOXXbet Žilina5:2
Základná18. 01. 201317:00PIMHC Mountfield - HC'05 Banská Bystrica1:3
Základná18. 01. 201317:00PIHK 36 Skalica - Dukla Trenčín1:4
Základná18. 01. 201318:00PIHKm Zvolen - HK Poprad4:2
Základná18. 01. 201318:00PIHC Košice - ŠHK 37 Piešťany3:2 SN
Základná20. 01. 201317:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HK Poprad0:3
Základná20. 01. 201317:00NEDukla Trenčín - HC Košice3:2 SN
Základná20. 01. 201317:00NEHC'05 Banská Bystrica - HK 36 Skalica3:0
Základná20. 01. 201317:00NEHK Nitra - MHC Mountfield7:3
Základná20. 01. 201318:00NEŠHK 37 Piešťany - HKm Zvolen4:5 SN
Základná22. 01. 201317:00UTMHC Mountfield - MsHK DOXXbet Žilina2:1 PP
Základná22. 01. 201317:00UTHK 36 Skalica - HK Nitra4:3 SN
Základná22. 01. 201317:00UTHK Poprad - ŠHK 37 Piešťany3:4
Základná22. 01. 201318:00UTHKm Zvolen - Dukla Trenčín3:4
Základná22. 01. 201318:00UTHC Košice - HC'05 Banská Bystrica2:0
Základná25. 01. 201317:00PIMsHK DOXXbet Žilina - ŠHK 37 Piešťany0:3
Základná25. 01. 201317:00PIHK Nitra - HC Košice2:3
Základná25. 01. 201317:00PIMHC Mountfield - HK 36 Skalica2:3 SN
Základná25. 01. 201317:30PIDukla Trenčín - HK Poprad5:1
Základná25. 01. 201318:00PIHC'05 Banská Bystrica - HKm Zvolen3:1
Základná27. 01. 201317:00NEHK 36 Skalica - MsHK DOXXbet Žilina2:4
Základná27. 01. 201317:00NEHC Košice - MHC Mountfield4:1
Základná27. 01. 201317:00NEHKm Zvolen - HK Nitra3:1
Základná27. 01. 201317:00NEHK Poprad - HC'05 Banská Bystrica6:5 PP
Základná27. 01. 201318:00NEŠHK 37 Piešťany - Dukla Trenčín1:3
Základná29. 01. 201317:00UTMsHK DOXXbet Žilina - Dukla Trenčín4:3 PP
Základná29. 01. 201317:00UTHC'05 Banská Bystrica - ŠHK 37 Piešťany1:3
Základná29. 01. 201317:00UTHK Nitra - HK Poprad4:5 SN
Základná29. 01. 201317:00UTMHC Mountfield - HKm Zvolen4:1
Základná29. 01. 201318:00UTHK 36 Skalica - HC Košice5:1
Základná01. 02. 201317:00PIHK Poprad - MHC Mountfield5:2
Základná01. 02. 201317:30PIDukla Trenčín - HC'05 Banská Bystrica4:2
Základná01. 02. 201318:00PIHKm Zvolen - HK 36 Skalica1:3
Základná01. 02. 201318:00PIHC Košice - MsHK DOXXbet Žilina7:0
Základná01. 02. 201318:00PIŠHK 37 Piešťany - HK Nitra0:1
Základná03. 02. 201317:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HC'05 Banská Bystrica3:4 SN
Základná03. 02. 201317:00NEDukla Trenčín - HK Nitra1:3
Základná03. 02. 201317:00NEHK Poprad - HK 36 Skalica1:4
Základná03. 02. 201317:00NEHKm Zvolen - HC Košice3:2
Základná03. 02. 201318:00NEŠHK 37 Piešťany - MHC Mountfield1:4
Základná13. 02. 201317:00STHK 36 Skalica - ŠHK 37 Piešťany5:3
Základná13. 02. 201317:00STMHC Mountfield - Dukla Trenčín1:5
Základná13. 02. 201317:00STHK Nitra - HC'05 Banská Bystrica4:1
Základná13. 02. 201318:00STHKm Zvolen - MsHK DOXXbet Žilina3:4 PP
Základná13. 02. 201318:00STHC Košice - HK Poprad5:2
Základná15. 02. 201317:00PIMsHK DOXXbet Žilina - HK Nitra1:2
Základná15. 02. 201317:00PIHC'05 Banská Bystrica - MHC Mountfield5:0
Základná15. 02. 201317:00PIHK Poprad - HKm Zvolen2:3 PP
Základná15. 02. 201317:30PIDukla Trenčín - HK 36 Skalica6:2
Základná15. 02. 201319:00PIŠHK 37 Piešťany - HC Košice5:2
Základná17. 02. 201317:00NEHK Poprad - MsHK DOXXbet Žilina5:2
Základná17. 02. 201317:00NEHKm Zvolen - ŠHK 37 Piešťany4:3 PP
Základná17. 02. 201317:00NEHC Košice - Dukla Trenčín3:4 SN
Základná17. 02. 201317:00NEHK 36 Skalica - HC'05 Banská Bystrica10:1
Základná17. 02. 201317:00NEMHC Mountfield - HK Nitra1:5
Základná19. 02. 201317:00UTMsHK DOXXbet Žilina - MHC Mountfield1:2
Základná19. 02. 201317:00UTHK Nitra - HK 36 Skalica4:2
Základná19. 02. 201317:30UTDukla Trenčín - HKm Zvolen1:4
Základná19. 02. 201318:00UTHC'05 Banská Bystrica - HC Košice5:6
Základná19. 02. 201318:00UTŠHK 37 Piešťany - HK Poprad3:4 SN
Základná22. 02. 201317:00PIHK Poprad - Dukla Trenčín5:4
Základná22. 02. 201317:00PIHK 36 Skalica - MHC Mountfield5:0
Základná22. 02. 201318:00PIŠHK 37 Piešťany - MsHK DOXXbet Žilina5:2
Základná22. 02. 201318:00PIHKm Zvolen - HC'05 Banská Bystrica4:1
Základná22. 02. 201318:00PIHC Košice - HK Nitra7:3
Základná24. 02. 201317:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HK 36 Skalica0:3
Základná24. 02. 201317:00NEMHC Mountfield - HC Košice1:4
Základná24. 02. 201317:00NEHK Nitra - HKm Zvolen3:2
Základná24. 02. 201317:00NEHC'05 Banská Bystrica - HK Poprad4:6
Základná24. 02. 201317:00NEDukla Trenčín - ŠHK 37 Piešťany2:3
Základná01. 03. 201318:00PIHK Poprad - HK Nitra3:0
Základná01. 03. 201318:00PIHKm Zvolen - MHC Mountfield4:0
Základná01. 03. 201318:00PIDukla Trenčín - MsHK DOXXbet Žilina2:1
Základná01. 03. 201318:00PIŠHK 37 Piešťany - HC'05 Banská Bystrica2:3 PP
Základná01. 03. 201318:00PIHC Košice - HK 36 Skalica3:1
Základná03. 03. 201318:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HC Košice0:7
Základná03. 03. 201318:00NEHK 36 Skalica - HKm Zvolen8:2
Základná03. 03. 201318:00NEMHC Mountfield - HK Poprad2:5
Základná03. 03. 201318:00NEHK Nitra - ŠHK 37 Piešťany6:0
Základná03. 03. 201318:00NEHC'05 Banská Bystrica - Dukla Trenčín3:0
Štvrťfinále06. 03. 201318:00STHKm Zvolen - HC'05 Banská Bystrica1:2
Štvrťfinále06. 03. 201318:00STHC Košice - HK Poprad2:1
Štvrťfinále07. 03. 201318:00ŠTHKm Zvolen - HC'05 Banská Bystrica2:1
Štvrťfinále07. 03. 201318:00ŠTHC Košice - HK Poprad2:1
Štvrťfinále08. 03. 201318:00PIHK Nitra - Dukla Trenčín2:1
Štvrťfinále08. 03. 201318:00PIŠHK 37 Piešťany - HK 36 Skalica5:1
Štvrťfinále09. 03. 201318:00SOHK Nitra - Dukla Trenčín2:0
Štvrťfinále09. 03. 201318:00SOŠHK 37 Piešťany - HK 36 Skalica1:4
Štvrťfinále10. 03. 201318:00NEHC'05 Banská Bystrica - HKm Zvolen0:4
Štvrťfinále10. 03. 201318:00NEHK Poprad - HC Košice4:2
Štvrťfinále11. 03. 201318:00POHC'05 Banská Bystrica - HKm Zvolen2:3
Štvrťfinále11. 03. 201318:00POHK Poprad - HC Košice6:3
Štvrťfinále12. 03. 201318:00UTDukla Trenčín - HK Nitra0:4
Štvrťfinále12. 03. 201318:00UTHK 36 Skalica - ŠHK 37 Piešťany2:3 SN
Štvrťfinále13. 03. 201318:00STDukla Trenčín - HK Nitra1:4
Štvrťfinále13. 03. 201318:00STHK 36 Skalica - ŠHK 37 Piešťany4:0
Štvrťfinále14. 03. 201318:00ŠTHKm Zvolen - HC'05 Banská Bystrica3:2 SN
Štvrťfinále14. 03. 201318:00ŠTHC Košice - HK Poprad3:2
Štvrťfinále15. 03. 201318:00PIŠHK 37 Piešťany - HK 36 Skalica4:5
Štvrťfinále16. 03. 201318:00SOHK Poprad - HC Košice3:0
Štvrťfinále17. 03. 201318:00NEHK 36 Skalica - ŠHK 37 Piešťany0:3
Štvrťfinále18. 03. 201318:00POHC Košice - HK Poprad3:1 PP
Štvrťfinále19. 03. 201318:00UTŠHK 37 Piešťany - HK 36 Skalica4:1
Semifinále22. 03. 201318:00PIHKm Zvolen - ŠHK 37 Piešťany2:1
Semifinále23. 03. 201318:00SOHKm Zvolen - ŠHK 37 Piešťany3:4 SN
Semifinále24. 03. 201318:00NEHC Košice - HK Nitra3:5
Semifinále25. 03. 201318:00POHC Košice - HK Nitra2:1 SN
Semifinále26. 03. 201318:00UTŠHK 37 Piešťany - HKm Zvolen2:3 SN
Semifinále27. 03. 201318:00STŠHK 37 Piešťany - HKm Zvolen6:1
Semifinále28. 03. 201318:00ŠTHK Nitra - HC Košice4:7
Semifinále29. 03. 201318:00PIHK Nitra - HC Košice2:3 SN
Semifinále30. 03. 201318:00SOHKm Zvolen - ŠHK 37 Piešťany2:1 SN
Semifinále31. 03. 201318:00NEHC Košice - HK Nitra6:3
Semifinále01. 04. 201318:00POŠHK 37 Piešťany - HKm Zvolen4:0
Semifinále03. 04. 201318:00STHKm Zvolen - ŠHK 37 Piešťany5:0
Finále07. 04. 201318:00NEHKm Zvolen - HC Košice2:1 SN
Finále08. 04. 201318:00POHKm Zvolen - HC Košice2:1
Finále11. 04. 201318:00ŠTHC Košice - HKm Zvolen2:3
Finále12. 04. 201318:00PIHC Košice - HKm Zvolen6:2
Finále15. 04. 201318:00POHKm Zvolen - HC Košice2:1

Najčítanejšie články

Európska Univerzitná Hokejová Liga

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 15.9.2019 02:58
TímZSkóreB
1.Nitra311:56
2.B. Bystrica28:46
3.Miškovec39:76
4.Slovan311:96
5.Michalovce39:76
6.Zvolen310:96
7.Košice36:56
8.Budapešť312:124
9.Trenčín24:43
10.N. Zámky28:83
11.Poprad310:112
12.Detva38:130
13.L. Mikuláš32:140
TímZVVPPPPSkóreB
1.Bratislava 3300017:69
2.Martin3300015:79
3.Dubnica3300012:89
4.Sp.Nová Ves4200214:136
5.Levice310118:124
6.Žilina310029:93
7.Topoľčany310028:103
8.Trnava3100212:163
9.Skalica301027:102
10.P.Bystrica300035:120
11.SR 18100012:60
Aktualizované: 19.9.2019 02:39
TímZVVPPPPSkóreB
1.Nitra4301024:1310
2.Poprad4300124:119
3.Dukla4300114:69
4.B. Bystrica3200112:66
5.Martin3200111:86
6.Zvolen3200114:166
7.SR 185200314:196
8.Slovan5110316:255
9.Košice4101219:184
10.Žilina310027:112
11.Skalica400047:290
Aktualizované: 16.9.2019 02:38
TímZVVPPPPSkóreB
1.Nitra4310022:1011
2.Slovan4201119:137
3.Trnava2200010:46
4.Dukla4200214:106
5.Košice211006:35
6.Žilina210109:54
7.Poprad210105:34
8.Martin201017:92
9.Spišská201013:52
10.L. Mikuláš201015:92
11.Skalica200113:61
12.Púchov410129:171
13.B. Bystrica200025:110
14.Michalovce200022:140
Aktualizované: 16.9.2019 02:38
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
4Jokerit Helsinky62325019197-16480
5Dynamo Moskva62276023153-13972
6HK Soči62199024145-15566
7Spartak Moskva62217026156-15864
8HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
9Dinamo Riga62188026129-15562
10Severstal Čerepovec62149034124-17851
11HC Dinamo Minsk62152037119-18042
12HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 19.9.2019 10:37
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
2Barys Astana622810014190-14986
3Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
4Avangard Omsk622910018177-13383
5Ak Bars Kazaň62344018165-13982
6Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
7Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
8Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
9HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
10Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
11Admiral Vladivostok62185034139-17651
12Red Star Kunlun62191031142-19051
13Amur Chabarovsk62173033126-17549
Aktualizované: 19.9.2019 10:37
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
4Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
5Barys Astana622810014190-14986
6Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
7Avangard Omsk622910018177-13383
8Ak Bars Kazaň62344018165-13982
9Jokerit Helsinky62325019197-16480
10Dynamo Moskva62276023153-13972
11Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
12HK Soči62199024145-15566
13Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
14Spartak Moskva62217026156-15864
15HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
16Dinamo Riga62188026129-15562
17Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
18HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
19Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
20Admiral Vladivostok62185034139-17651
21Red Star Kunlun62191031142-19051
22Severstal Čerepovec62149034124-17851
23Amur Chabarovsk62173033126-17549
24HC Dinamo Minsk62152037119-18042
25HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 19.9.2019 10:37
Tímzvvpprpppskorebody
1Calgary Flames8245525289-227107
2San Jose Sharks8238827289-261101
3Nashville Predators8238929240-214100
4St. Louis Blues8236928247-22399
5Winnipeg Jets8238930272-24499
6Vegas Golden Knights8236732249-23093
7Dallas Stars8236732210-20293
8Colorado Avalanche8233530260-24690
9Arizona Coyotes8230935213-22386
10Chicago Blackhawks82241234270-29284
11Minnesota Wild8233436211-23783
12Vancouver Canucks82221336225-25481
13Anaheim Ducks8227837199-25180
14Edmonton Oilers82241138232-27479
15Los Angeles Kings8222942202-26371
Aktualizované: 19.9.2019 10:37
Tímzvvpprpppskorebody
1Tampa Bay Lightning82491316325-222128
2Boston Bruins82381124259-215107
3Washington Capitals8239926278-249104
4New York Islanders82371127228-196103
5Toronto Maple Leafs8240628286-251100
6Pittsburgh Penguins8237726273-241100
7Carolina Hurricanes8239729245-22399
8Columbus Blue Jackets82371031258-23298
9Montreal Canadiens8237730249-23696
10Florida Panthers82261032267-28086
11Philadelphia Flyers8228937244-28182
12New York Rangers8223936227-27278
13Buffalo Sabres82211239226-27176
14Detroit Red Wings82201240227-27774
15New Jersey Devils8224741222-27572
16Ottawa Senators8223647242-30264
Aktualizované: 19.9.2019 10:37
Tímzvvpprpppskorebody
1Washington Capitals82451118252-193120
2Dallas Stars8242823267-230109
3St. Louis Blues82361324224-201107
4Pittsburgh Penguins82381026245-203104
5Florida Panthers8239826239-203103
6Anaheim Ducks8239725218-192103
7Chicago Blackhawks82361126235-209103
8Los Angeles Kings82341428225-195102
9New York Rangers8239727236-217101
10New York Islanders82341127232-216100
11San Jose Sharks8237930241-21098
12Tampa Bay Lightning82361031227-20197
13Nashville Predators8235627228-21596
14Philadelphia Flyers82281327214-21896
15Boston Bruins8233931240-23093
16Detroit Red Wings82301130211-22493
17Minnesota Wild8234433216-20687
18Carolina Hurricanes82251031198-22686
19Ottawa Senators82261235236-24785
20New Jersey Devils82271136184-20884
21Montreal Canadiens8230838221-23682
22Colorado Avalanche8233639216-24082
23Buffalo Sabres8229636201-22281
24Winnipeg Jets8229639215-23978
25Arizona Coyotes8229639209-24578
26Calgary Flames82241140231-26077
27Columbus Blue Jackets8226840219-25276
28Vancouver Canucks8222938191-24375
29Edmonton Oilers82201143203-24570
30Toronto Maple Leafs8220942198-24669
Aktualizované: 19.9.2019 10:37

Bleskovky

Servette Ženeva - ZSC Lions 3:0 vo švajčiarskej lige

Výsledky utorkových zápasov švajčiarskej hokejovej ligy: SC Bern – HC Ambri-Piotta 4:1, EHC Biel – SC Rapperwil-Jona Lakers 0:1 pp, SCL Tigers – HC Fribourg-Gotteron 3:2, HC Lugano – HC Davos 2:3, HC Servette Ženeva – ZSC Lions 3:0, EV Zug – HC Lausanne 5:6
17.9.2019 22:19 - TASR

Oskarshamn - Leksands 4:1 v 2. kole švédskej ligy

Hokejisti Leksandsu v zostave so slovenským útočníkom Marekom Hrivíkom prehrali v utorok v zápase 2. kola švédskej hokejovej ligy na ľade IK Oskarshamn 1:4. výsledky: HV-71 - Frölunda HC 3:2, Linköpings HC - Brynäs IF 4:3 pp, Malmö Redhawks - Rögle BK 3:4, Örebro HK - Lulea HF 2:1, IK Oskarshamn - Leksands IF 4:1, Skelleftea AIK - Färjestad BK 3:1, Vaxjö Lakers HC - Djurgardens IF Hockey 3:5.
17.9.2019 21:30 - TASR

Konecny pokračuje v drese Philadelphie

Kanadský hokejový útočník Travis Konecny, ktorý mal štatút obmedzeného voľného hráča, podpísal s vedením klubu NHL Philadelphia Flyers nový šesťročný kontrakt. "Letci" mu každú sezónu vyplatia v priemere 5,5 milióna dolárov.
17.9.2019 08:50 - TASR

Boeser podpísal s Canucks nový trojročný kontrakt

Americký hokejista Brock Boeser sa ako obmedzený voľný hráč napokon dohodol s klubom NHL Vancouver Canucks na novom kontrakte. Dvadsaťdvaročný krídelník krátko po otvorení predsezónneho kempu našiel spoločnú reč s predstaviteľmi "kosatiek" a podpísal trojročnú zmluvu na 17,625 milióna dolárov.
17.9.2019 08:36 - TASR

Hráčmi týždňa Kovář, Virtanen a Bikmullin

Hráčmi týždňa v Kontinentálnej hokejovej lige (KHL) sa stali brankár Jakub Kovář z Avtomobilistu Jekaterinburg, obranca Jesse Virtanen z Traktora Čeľabinsk a útočník Rafael Bikmullin z Neftechimiku Nižnekamsk.
16.9.2019 13:55 - TASR

Obranca McAvoy pokračuje v Bostone, podpísal 3-ročnú zmluvu

Klub zámorskej NHL Boston Bruins predĺžil zmluvu s 21-ročným americkým obrancom Charliem McAvoyom. Nový trojročný kontrakt vynesie mladému zadákovi celkovo 14,7 milióna dolárov. Klub o tom informoval na oficiálnej stránke.
15.9.2019 21:56 - TASR

Krefeld - Augsburg 3:4 pp v nedeľnom zápase DEL (2)

Hokejisti Bremerhavenu zvíťazili v nedeľnom domácom zápase najvyššej nemeckej súťaže nad Berlínom 5:0. DEL - výsledky Bremerhaven - Eisbären Berlín 5:0, Wolfsburg - Schewnningen 5:3, Iserlohn - Straubing 2:3 pp a sn, Krefeld - Augsburg 3:4 pp, Mníchov - Düsseldorf 3:2, Mannheim - Kolín nad Rýnom 1:2 pp, Ingolstadt - Norimberg 1:5.
15.9.2019 21:29 - TASR

Spurgeon predĺžil zmluvu s Minnesotou o sedem rokov

Klub zámorskej hokejovej NHL Minnesota Wild sa dohodol so svojim obrancom Jaredom Spurgeonom na predĺžení zmluvy o ďalších sedem rokov. Hodnota nového kontraktu je 53 miliónov dolárov. Dvadsaťdeväťročný Kanaďan sa stal najdrahším hráčom v histórii Wild, prekonal aj Zacha Pariseho a Ryana Sutera.
14.9.2019 22:07 - TASR

Lugano - Lausanne 2:5 v úvodnom kole švajčiarskej ligy

Hokejisti Lausanne zvíťazili v piatkovom zápase 1. kola švajčiarskej ligy na ľade Lugana 5:2. výsledky: Ambri-Piotta - Zug 3:4, Bern - Rapperswil 6:3, Biel - Fribourg 3:1, Langnau - Ženeva 1:3, Lugano - Lausanne 2:5, Zürich - Davos 6:3.
13.9.2019 22:12 - TASR

Norimberg - Mannheim 1:4 v piatkovom zápase DEL

Nemecký hokejový majster Mannheim vstúpil úspešne do novej sezóny DEL. V piatkovom zápase zvíťazil na ľade Norimbegu 4:1. DEL - výsledky Augsburg - Mníchov 1:2, Düsseldorf - Bremerhaven 0:1, Eisbären Berlín - Wolfsburg 4:1, Kolín nad Rýnom - Iserlohn 2:3 pp, Norimberg - Mannheim 1:4, Schwenningen - Ingolstadt 4:10, Straubing - Krefeld 4:3 pp.
13.9.2019 22:05 - TASR

Archív krátkych správ »

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

20. 09. 2019
L. Mikuláš - N. Zámky o 17:00
B. Bystrica - Košice o 17:30
Michalovce - Poprad o 17:30
Trenčín - Slovan o 18:00
Budapešť - Detva o 18:00
Nitra - Miškovec o 18:00

Odohrané zápasy

17. 09. 2019
MiškovecMichalovce
4:1REPORT
SlovanN. Zámky
6:7REPORT
NitraL. Mikuláš
6:0REPORT
PopradBudapešť
6:5 PPREPORT
DetvaZvolen
5:6REPORT
KošiceTrenčín
3:2REPORT

Najviac bodov

János VasMIS8 bodov
2.Vandane D.MIS5
3.Langkow C.MAC5
4.Dalhuisen M.MIC5
5.Stupka V.NZA4

Najlepší strelec

Davis VandaneMIS5 gólov
2.Stupka V.NZA4
3.Langkow C.MAC4
4.Jääskeläinen J.BBY3
5.Bondra R.SBA3

Najlepší brankár

Miklós RajnaMIS93 perc
2.Trenčan A.MIC89.71 %
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov
Peter Bohunický - hokejová škola